Bahar Okulu 3

İçeriğe git
PROF. DR. SELAHATTİN ŞENOL 3. BAHAR OKULU
DAVET MEKTUBU

Değerli meslektaşlarımız,

Prof. Dr. Selahattin Şenol Bahar Okulları geçtiğimiz 2 yıl boyunca, bilimsel araştırmaların planlanması aşamasından, elde edilen verilerin yazımı ve yayınlanması aşamasına kadar, baştan sona teorik ve uygulamalı olarak bilimsel yayın hazırlama konusunda eğitim vermeyi bir nosyon haline getirmiş ve bu alanda öncül bir okul niteliği kazanmıştır.
Prof. Dr. Selahattin Şenol Bahar Okulları ile genç meslektaşlarımızın bilimsel araştırmalara yönelik ilgi ve deneyimlerinin artırılması yoluyla, camiamızın geleceğe dönük yüzünde, etkin çaba ve işbirliği ile bilimsel yönelimin ivme kazanması hedeflenmektedir.
16-19 Mart 2017 tarihlerinde üçüncüsü düzenlenecek olan Prof. Dr. Selahattin Şenol Bahar Okulunda da önceki yıllarda hedeflenen temel nosyon korunarak, alanlarında uzman olan isimlerin öncülüğünde, klinik uygulamalarda ve sahada bilimsel araştırma yapma beceri ve deneyimlerinin kazandırılmasına ağırlık verilecektir.
Prof. Dr. Selahattin Şenol anısına düzenlediğimiz bahar okullarının gelecek yıllarda da camiamızın dünya bilimindeki etkinliğinin artırılmasına hizmet etmesi ana hedefimizdir. Türkiye’de Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında ses getirecek araştırmalara imza atacak genç araştırmacılara ilham olacak verimli bir bahar okulu geçirmeyi hedefliyoruz. Motivasyonu ve katılımı yüksek bir bahar okulunda buluşmak ve donanımlarımızı artırarak tamamlamak arzusuyla 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Bodrum Azka Otel’de gerçekleştirilecek olan Prof. Dr. Selahattin Şenol 3. Bahar Okuluna tüm genç meslektaşlarımızı davet ediyor ve bir arada olabilmeyi ümit ediyoruz.

Saygılarımızla

Kongre Eş Başkanı                                                                        Kongre Eş Başkanları

Prof. Dr. Eyüp Sabri Ercan                                            Prof. Dr. Elvan İşeri      Doç. Dr. Esra Güney
ALS Tasarım Ali İşeri 539 6356462
15 Nolu A Blok Kat:5 No: 22 100.yıl çankaya/ANKARA
Prof. Dr. Selahattin ŞENOL
3. Bahar Okulu
16-19 Mart 2016
Azka Otel Bodrum
İçeriğe dön